O nas

Jakiś czas temu postanowiliśmy zweryfikować, co sprawia, że są takie prezentacje,
na których ludzie nie przetrwają bez skrzynki Redbulli, a zdarzają się i takie,
które ci sami ludzie zamieszczają na fesjbukach i oglądają po 20 razy.

Po wnikliwej analizie doszliśmy do wniosku, że aby przygotować idealną prezentację fajnie byłoby być jednocześnie pisarzem, scenarzystą, aktorem, komikiem, fotografikiem, rysownikiem i designerem. Tylko, że to byłoby trudniejsze niż przekonanie babci, że nie jest się już głodnym.

Dlatego po prostu zebraliśmy ekipę na miarę Avengersów, która chce zmienić świat prezentacji i będzie go bronić przed koszmarkami z logiem w prawym dolnym rogu.

Głęboko wierzymy, że nasz eksperyment się powiedzie. W końcu ten czas można byłoby wykorzystać inaczej.

Kto stanowi nasz zespół

Kamil Kozieł Założyciel prezART
Luiza Nowak Współzałożycielka prezART, autorka tysięcy slajdów
Aneta Wojtunik Grafik, projektant slajdów
Kamila Marciniak Sales manager
Ewa Frączek Storytellerka
Natalia Cyran Storytellerka, trenerka wystąpień publicznych
Paweł Kuliński Rysownik
Pomogliśmy takim firmom jak:

Firma Blue Media korzystała z usług – i szczególnych umiejętności – PrezArtu kilkukrotnie, między innymi podczas przygotowania prezentacji na temat firmy połączonej ze szkoleniem. Powiedzieć, że prezentacja była „starannie wykonana”, to jak powiedzieć, że zachód słońca nad morzem to dość przyjemny widok… Slajdy były przemyślane zarówno pod względem koncepcji, jak i estetyki.

Praktyczne szkolenie dotyczące sztuki prezentacji zaś przeniosło nas na zupełnie inny poziom wystąpień, dotyczy to zarówno wystąpień przed szeroką publicznością, jak i spotkań biznesowych.

Z pełną świadomością polecamy kompleksowe usługi PrezArtu.

Agnieszka Fabianowicz Marketing Manager, Blue Media

Niewątpliwe Kamil ma ogromną wiedzę na temat wystąpień publicznych i jest to bezsprzecznie wiedza kompletna. Bo tu nie chodzi tylko o zrobienie slajdów. Kamil potrafi ułożyć Storyline, wpleść w to umiejętnie żarty, doradzić co i jak mówić a czego lepiej nie mówić i na deser dokłada przepyszne slajdy! 100% profesjonalista, który nie pozostawia miejsca na działanie przypadku.

Piotr Sadowski CEO, Webankieta

Pragniemy wyrazić duże zadowolenie z przeprowadzonego szkolenia. Wysokie kompetencje trenera, Pana Kamila Kozieła, sprawiły, że przekazywane treści zostały przyjęte z dużym zaangażowaniem przez uczestników(…). Należy podkreślić, że Pan Kamil ma doskonały kontakt ze szkoloną grupą.

Mariola Balcer Kierownik działu rozwoju kadr, Polska Spółka Gazownictwa

W ramach corocznego spotkania z dostawcami poprosiliśmy firmę PrezART o przygotowanie sześciominutowego filmu za pomocą techniki whiteboard animation. Na projekt składał się scenariusz, rysunki, podkład lektorski, animacja oraz udźwiękowienie. Współpraca z PrezART przebiegała bez zarzutu, a zaangażowanie i profesjonalizm pracowników oraz elastyczność i dostosowanie się do naszych potrzeb to cechy,
które zdecydowanie uczyniły tę współpracę przyjemną.

Firma kierowana przez pana Kamila Kozieła jest partnerem, którego warto polecić każdemu, kto poszukuje profesjonalnego producenta nietuzinkowej komunikacji marketingowej.

Łukasz Chady Menadżer ds. pogramów marketingowych grup Eurocash