Alchemia Prezentacji - logo

prezART

Kamil Kozieł

Skromnie sypia, bo robi dużo prezentacji. Posiada niewytłumaczalny talent do przyciągania bystrych ludzi, interdyscyplinarnych projektów i niskich budżetów. Auto-destrukcyjne ciągoty skłoniły go do pracy z aktorami, komikami oraz grafikami i doprowadziły do napisania teorii 4 warstw prezentacji, którą przedstawił na wystąpieniu TEDx.

Obecnie niczym niestrudzony Beduin prowadzi konferencyjno-koczowniczy tryb życia, pomagając prelegentom wygłosić ze sceny ważki komunikat. Pracował z kadrą zarządzającą kilkuset firm, w tym Onetu, Blue Media i Tesco. Prelegent na najważniejszych marketingowych wydarzeniach w Polsce, m.in. I love marketing, Internet Beta czy infoShare. Wykładowca na studiach podyplomowych Politechniki Białostockiej oraz Akademii Finansów i Biznesu Vistula. Założyciel IT School oraz były partner w Stand-up Polska. Od 2014 dyrektor zarządzający PrezART.

Uwielbia animację, komedię, a na imprezach rozmawia o konstrukcjach storytellingowych. Złości się, kiedy ktoś nazywa go kołczem. O swoich kreatywnych przemyśleniach informuje świat na blogu: kamilkoziel.pl.

Powrót
Kontakt
 
prezART

al. KEN 93
02-777 Warszawa
info@prezart.pl
+48 508 943 051

GRUPA IT SCHOOL

Obserwuj Prezart

Newsletter

Tak, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przesyłania newslettera na wskazany przeze mnie adres e-mail. Zostałem/am poinformowany/na, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Potwierdzam też, że zapoznałem się z zasadami przetwarzania moich danych określonymi w Polityce Prywatności.LINK

Administratorem danych osobowych jest PrezART Kamil Kozieł z siedzibą pod adresem Piątkowska 163, 60-650 Poznań, e-mail: info@prezart.pl. Więcej informacji w Polityce PrywatnościLINK.

Prezart wspierają:    Alchemia Prezentacji | Kreatik