Alchemia Prezentacji - logo

prezART

Łukasz Nowak

Grafik i specjalista od Adobe After Effect. Od najmłodszych lat fascynat grafiki. W wieku 4-ech lat rysował skomplikowane labirynty i abstrakcje (jak każdy ;), w wieku 12-stu lat dostał pierwszy aparat typu ZORKA, na którym uwiecznił wyjazd za granicę. Udały się 2 zdjęcia z 24-ro klatkowego filmu. Nie spoczął, póki nie dowiedział się dlaczego. Rok później wywoływał zdjęcia w ciemni. W wieku lat 15-stu zrobił swoją pierwszą stronę internetową, a w liceum zajął się animacją i filmem. Jeszcze przez studiami na poznańskiej Akademii Sztuk Pięknych zajął się projektowaniem graficznym zawodowo.

Powrót
Kontakt
 
prezART

al. KEN 93
02-777 Warszawa
info@prezart.pl
+48 508 943 051

GRUPA IT SCHOOL

Obserwuj Prezart

Newsletter

Tak, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przesyłania newslettera na wskazany przeze mnie adres e-mail. Zostałem/am poinformowany/na, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Potwierdzam też, że zapoznałem się z zasadami przetwarzania moich danych określonymi w Polityce Prywatności.LINK

Administratorem danych osobowych jest PrezART Kamil Kozieł z siedzibą pod adresem Piątkowska 163, 60-650 Poznań, e-mail: info@prezart.pl. Więcej informacji w Polityce PrywatnościLINK.

Prezart wspierają:    Alchemia Prezentacji | Kreatik