Alchemia Prezentacji - logo

PrezART partnerem krakowskiej edycji Festiwalu Inspiracji

04.03.2016

Festiwal Inspiracji w Krakowie to pierwsza odsłona nowej, ogólnopolskiej inicjatywy Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców.

Celem wydarzenia jest inspirowanie ludzi biznesu w największych miastach Polski, dlatego od nowego roku rozpoczyna się program lokalnych edycji Festiwalu Inspiracji, podczas których mówcy SPM będą dzielili scenę podczas pierwszego dnia – 12 marca – z miejscowymi liderami biznesu.

PrezART jako oficjalny partner wydarzenia serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w imprezie – na scenie pojawią się między innymi Grzegorz Turniak, Marek Skała czy nasz CEO, Kamil Kozieł

 

Bilety i program wydarzenia dostępny POD TYM LINKIEM.

Wszystkie
prezART

al. KEN 93
02-777 Warszawa
info@prezart.pl
+48 508 943 051

GRUPA IT SCHOOL

Obserwuj Prezart

Newsletter

Tak, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przesyłania newslettera na wskazany przeze mnie adres e-mail. Zostałem/am poinformowany/na, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Potwierdzam też, że zapoznałem się z zasadami przetwarzania moich danych określonymi w Polityce Prywatności.LINK

Administratorem danych osobowych jest PrezART Kamil Kozieł z siedzibą pod adresem Piątkowska 163, 60-650 Poznań, e-mail: info@prezart.pl. Więcej informacji w Polityce PrywatnościLINK.

Prezart wspierają:    Alchemia Prezentacji | Kreatik