Alchemia Prezentacji - logo

prezART

O nas

Jakiś czas temu postanowiliśmy zweryfikować, co sprawia, że są takie prezentacje, na których ludzie nie przetrwają bez skrzynki Redbulli, a zdarzają się i takie, które ci sami ludzie zamieszczają na fesjbukach i oglądają po 20 razy.

Po wnikliwej analizie doszliśmy do wniosku, że aby przygotować idealną prezentację fajnie byłoby być jednocześnie pisarzem, scenarzystą, aktorem, komikiem, fotografikiem, rysownikiem i designerem. Tylko, że to byłoby trudniejsze niż przekonanie babci, że nie jest się już głodnym.

Dlatego po prostu zebraliśmy ekipę na miarę Avengersów, która chce zmienić świat prezentacji i będzie go bronić przed koszmarkami z logiem w prawym dolnym rogu.

Głęboko wierzymy, że nasz eksperyment się powiedzie. W końcu ten czas można byłoby wykorzystać inaczej.

Kto stanowi nasz zespół

  • Kamil Kozieł

    Założyciel i CEO prezART, trener, menedżer, mówca

  • Luiza Nowak

    Współzałożycielka prezART, autorka tysięcy slajdów

Kto nas wspiera

PrezART współpracuje ze SkyHub w ramach projektu „Lodzkie4business” wspófinansowanego ze środków pochodzących z Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020, Oś priorytetowa II. INNOWACYJNA I KONKURENCYJNA GOSPODARKA, II.2 INTERNACJONALIZACJA PRZEDSIĘBIORSTW, II.2.2 PROMOCJA GOSPODARCZA REGIONU.

prezART

al. KEN 93
02-777 Warszawa
info@prezart.pl
+48 508 943 051

GRUPA IT SCHOOL

Obserwuj Prezart

Newsletter

Tak, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przesyłania newslettera na wskazany przeze mnie adres e-mail. Zostałem/am poinformowany/na, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Potwierdzam też, że zapoznałem się z zasadami przetwarzania moich danych określonymi w Polityce Prywatności.LINK

Administratorem danych osobowych jest PrezART Kamil Kozieł z siedzibą pod adresem Piątkowska 163, 60-650 Poznań, e-mail: info@prezart.pl. Więcej informacji w Polityce PrywatnościLINK.

Prezart wspierają:    Alchemia Prezentacji | Kreatik