Edukacja

Kanadyjski teoretyk komunikacji – Marshall McLuhan – powiedział kiedyś, że ten kto uważa, że edukacja nie ma nic wspólnego z rozrywką, ten nie ma pojęcia ani o jednym, ani o drugim.

Miał rację. Choć nie kwestionujemy znaczenia czystej wiedzy, wiemy, że może ona napotkać wiele blokad, zanim zadomowi się w mózgu odbiorcy. Pomożemy Ci je pokonać i zapełnić salę wdzięcznymi słuchaczami.

Prezentacje i wystąpienia

Pracowaliśmy nad prezentacjami na wystąpienia TEDx, wydarzenia branżowe i spotkania firmowe. Wspieraliśmy marketerów przy promocji produktów, sprzedawców przy pozyskiwaniu klientów i start-upy przy rozpowszechnianiu ambitnych rozwiązań.

Szkolenia

Spędziliśmy dekadę na analizie terabajtów narracji. Opracowaliśmy metodykę 4 warstw prezentacji, dzięki której prelegenci na największych branżowych imprezach oceniani są lepiej niż kultowe pozycje na Filmwebie.

Animacje i Content Video

Nasze filmy rozchodziły się po Facebookowych ścianach szybciej niż skandale na portalach plotkarskich. Tłumaczyły skomplikowane zagadnienia w prosty sposób, budowały wizerunki ekspertów i otwierały ważne konferencje.

Pomogliśmy takim firmom jak:

Regularnie podpowiadamy, jak pracować nad przekazem. zostaw nam swój e-mail