Komunikacja wewnętrzna

Jeżeli myślisz, że gdy Ty wiesz, co masz na myśli, to wiedzą to też wszyscy inni, pomyśl o ulubionej piosence, wystukaj jej rytm znajomemu i poproś, żeby zgadł, jaki to tytuł.

Podobne problemy ze zrozumiem Twoich intencji może mieć zarząd podczas narad, współpracownicy podczas spotkań organizacyjnych i podwładni podczas pracy nad projektem.

Przeprowadzimy z Tobą dogłębną analizę odbiorców i zaprojektujemy komunikat, który nie odbije się od błędów poznawczych, a wywoła pożądaną zmianę.

Tu zdobywaliśmy najlepsze noty

Zakres współpracy

  • Analiza wartości i celu
  • Budowanie narracji
  • Praca nad warsztatem scenicznym
  • Projektowanie wizualizacji i oprawy scenicznej
  • Storyboardy
  • Sketchnotes

Prezentacje i wystąpienia

Pracowaliśmy nad prezentacjami na wystąpienia TEDx, wydarzenia branżowe i spotkania firmowe. Wspieraliśmy marketerów przy promocji produktów, sprzedawców przy pozyskiwaniu klientów i start-upy przy rozpowszechnianiu ambitnych rozwiązań.

Szkolenia

Spędziliśmy dekadę na analizie terabajtów narracji. Opracowaliśmy metodykę 4 warstw prezentacji, dzięki której prelegenci na największych branżowych imprezach oceniani są lepiej niż kultowe pozycje na Filmwebie.

Animacje i Content Video

Nasze filmy rozchodziły się po Facebookowych ścianach szybciej niż skandale na portalach plotkarskich. Tłumaczyły skomplikowane zagadnienia w prosty sposób, budowały wizerunki ekspertów i otwierały ważne konferencje.

Pomogliśmy takim firmom jak:

Regularnie podpowiadamy, jak pracować nad przekazem. zostaw nam swój e-mail