Sprzedaż i marketing

Połączone wysiłki sprzedawców i marketerów sprowadzają się do tego, aby odbiorca usłyszał o rozwiązaniu, zapragnął go i zakupił.

Ponieważ są to trzy skorelowane, acz różne cele, do ich osiągnięcia należy używać różnych metod. Inaczej prezentuje się produkt na konferencji branżowej, inaczej na spotkaniu sprzedażowym, inaczej przed inwestorem, a jeszcze inaczej w ofercie wysyłanej mailem.

Zaskakująca i emocjonalna historia pomoże rozejść się wieści po świecie szybciej niż Świeżaki w Biedronce, a teoria perspektywy wyjaśni co oddala, a co przybliża klienta do zakupu.

Pozwól nam wyposażyć Twoje działy sprzedaży i marketingu w zestaw, łatwych do składania, prezentacyjnych modułów.

Tu zdobywaliśmy najlepsze noty

Prezentacje i wystąpienia

Pracowaliśmy nad prezentacjami na wystąpienia TEDx, wydarzenia branżowe i spotkania firmowe. Wspieraliśmy marketerów przy promocji produktów, sprzedawców przy pozyskiwaniu klientów i start-upy przy rozpowszechnianiu ambitnych rozwiązań.

Szkolenia

Spędziliśmy dekadę na analizie terabajtów narracji. Opracowaliśmy metodykę 4 warstw prezentacji, dzięki której prelegenci na największych branżowych imprezach oceniani są lepiej niż kultowe pozycje na Filmwebie.

Animacje i Content Video

Nasze filmy rozchodziły się po Facebookowych ścianach szybciej niż skandale na portalach plotkarskich. Tłumaczyły skomplikowane zagadnienia w prosty sposób, budowały wizerunki ekspertów i otwierały ważne konferencje.

Pomogliśmy takim firmom jak:

Regularnie podpowiadamy, jak pracować nad przekazem. zostaw nam swój e-mail