Wystąpienia na konferencjach

Cmentarzysko dobrych pomysłów pełne jest nagrobków: „Słuszny. Pominięty. Spoczywaj w pokoju”. Produkt, projekt lub idea, rzadko bronią się samą treścią.

Aby przebić się przez terabajtową ścianę komunikacyjnego szumu zasłaniającą odbiorcę, potrzebują sceniczno-narracyjnego opakowania. Pomożemy Ci je zbudować na branżową konferencję, lokalne wydarzenie czy konferencję TEDx.

Tu zdobywaliśmy najlepsze noty

Prezentacje i wystąpienia

Pracowaliśmy nad prezentacjami na wystąpienia TEDx, wydarzenia branżowe i spotkania firmowe. Wspieraliśmy marketerów przy promocji produktów, sprzedawców przy pozyskiwaniu klientów i start-upy przy rozpowszechnianiu ambitnych rozwiązań.

Szkolenia

Spędziliśmy dekadę na analizie terabajtów narracji. Opracowaliśmy metodykę 4 warstw prezentacji, dzięki której prelegenci na największych branżowych imprezach oceniani są lepiej niż kultowe pozycje na Filmwebie.

Animacje i Content Video

Nasze filmy rozchodziły się po Facebookowych ścianach szybciej niż skandale na portalach plotkarskich. Tłumaczyły skomplikowane zagadnienia w prosty sposób, budowały wizerunki ekspertów i otwierały ważne konferencje.

Pomogliśmy takim firmom jak:

Regularnie podpowiadamy, jak pracować nad przekazem. zostaw nam swój e-mail

Tak, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przesyłania newslettera na wskazany przeze mnie adres e-mail. Zostałem/am poinformowany/na, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Potwierdzam też, że zapoznałem się z zasadami przetwarzania moich danych określonymi w Polityce Prywatności. Administratorem danych osobowych jest PrezART Kamil Kozieł z siedzibą pod adresem Piątkowska 163, 60-650 Poznań, e-mail: info@prezart.pl. Więcej informacji w Polityce Prywatności.