Alchemia Prezentacji - logo

Realizacje

Whiteboard – Grupa Eurocash

Grupa Eurocash jest na rynku polskim liderem w hurtowej dystrybucji produktów szybko zbywalnych, chemii gospodarczej, alkoholi i wyrobów tytoniowych. W ramach corocznego spotkania z dostawcami poprosiliśmy firmę PrezART o przygotowanie sześciominutowego filmu za pomocą techniki whiteboard animation. Na projekt składał się scenariusz, rysunki, podkład lektorski, animacja oraz udźwiękowienie.
Współpraca z PrezART przebiegała bez zarzutu, a zaangażowanie i profesjonalizm pracowników oraz elastyczność i dostosowanie się do naszych potrzeb to cechy, które zdecydowanie uczyniły tę współpracę przyjemną.
Firma kierowana przez pana Kamila Kozieła jest partnerem, którego warto polecić każdej z firm poszukujących profesjonalnego producenta nietuzinkowej komunikacji marketingowej.

Z życzeniami dalszych sukcesów,
Łukasz Chady
Menadżer ds. Programów Marketingowych Grupy

Powrót do listy
prezART

al. KEN 93
02-777 Warszawa
info@prezart.pl
+48 508 943 051

GRUPA IT SCHOOL

Obserwuj Prezart

Newsletter

Tak, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przesyłania newslettera na wskazany przeze mnie adres e-mail. Zostałem/am poinformowany/na, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Potwierdzam też, że zapoznałem się z zasadami przetwarzania moich danych określonymi w Polityce Prywatności.LINK

Administratorem danych osobowych jest PrezART Kamil Kozieł z siedzibą pod adresem Piątkowska 163, 60-650 Poznań, e-mail: info@prezart.pl. Więcej informacji w Polityce PrywatnościLINK.

Prezart wspierają:    Alchemia Prezentacji | Kreatik