Alchemia Prezentacji - logo

Realizacje

Pracowaliśmy dla:

 • Firma PrezART to klasa dla samej siebie. To wymarzone wsparcie podczas prowadzonych przeze mnie szkoleń!
  Krzysztof Ibisz
 • Reprezentują najwyższy poziom w swojej dziedzinie. Rozumieją prelegenta i przygotowują grafikę szytą na miarę.
  Grzegorz Turniak
 • Możemy polecić usługi PrezART przy wszelkich projektach związanych z profesjonalnymi prezentacjami.
  Beata Orcholska
 • Skoro mówi się o sztuce wystąpień publicznych to warto też 2 słowa o sztuce prezentacji. No właśnie – sztuce. Zazwyczaj prezentacje multimedialne są jak sztuka (mięsa na przykład). Jeśli jednak chcecie Państwo by Wasze prezentacje były Sztuką przez duże “S”, polecam PrezART. Od kiedy Ich poznałem, nie ośmielę się samodzielnie otwierać PowerPointa! :)
  Jakub B. Bączek
 • Niniejszym listem pragniemy wyrazić duże zadowolenie z przeprowadzonego szkolenia. Wysokie kompetencje trenera, Pana Kamila Kozieła, sprawiły, że przekazywane treści zostały przyjęte z dużym zaangażowaniem przez uczestników(...). Należy podkreślić, że Pan Kamil ma doskonały kontakt ze szkoloną grupą.
  Mariola Balcer
Kontakt
prezART

al. KEN 93
02-777 Warszawa
info@prezart.pl
+48 508 943 051

GRUPA IT SCHOOL

Obserwuj Prezart

Newsletter

Tak, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przesyłania newslettera na wskazany przeze mnie adres e-mail. Zostałem/am poinformowany/na, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Potwierdzam też, że zapoznałem się z zasadami przetwarzania moich danych określonymi w Polityce Prywatności.LINK

Administratorem danych osobowych jest PrezART Kamil Kozieł z siedzibą pod adresem Piątkowska 163, 60-650 Poznań, e-mail: info@prezart.pl. Więcej informacji w Polityce PrywatnościLINK.

Prezart wspierają:    Alchemia Prezentacji | Kreatik