Alchemia Prezentacji - logo

Usługi


Prezentacje

Szkolenia

Oprawa wydarzeń

Art Kreacja

Whiteboard   

Filmy tworzone techniką whiteboard animation naśladujące ręczne rysowanie historii na żywo. Przygotowujemy projekty od podstaw począwszy od analizy danych, rozpisania scenariusza i angażu lektorów po rysunki, udźwiękowienie i animację. Dysponujemy grupą ekspertów z dziedziny designu, animacji, pisarstwa, komedii i warsztatu aktorskiego. Whiteboard animation sprawdzi się w roli reklam w mediach społecznościowych i telewizji, prezentacji nowego produktu, filmu instruktażowego i wielu innych.

Gdzie to działa?

  • Filmy promocyjne
    i reklamowe w TV i SM
  • Prezentacje
    produktowe
  • Filmy
    instruktażowe

Jak to działa?

W produkcji whiteboarda biorą udział scenarzyści, lektorzy, rysownicy, graficy i animatorzy. Pracę liczymy od dnia otrzymania kompletu materiałów od Klienta potrzebnego do napisania scenariusza. Czas produkcji uzależniony jest od wielu czynników, jednak przyjmujemy, że na 3-minutowy whiteboard trzeba poświęcić ok 30 dni.

Ile to kosztuje? To zależy od objętości materiału, stopnia skomplikowania zagadnień, wybranego stylu i kilku innych czynników. Przygotujemy dla Ciebie wycenę indywidualną.

Ile to kosztuje?

Wycena indywidualna

Dlaczego tyle?

OK, są w Polsce firmy, które zrobią to taniej. Wyjaśnimy Ci, czym się od nich różnimy.

Kontakt
prezART

al. KEN 93
02-777 Warszawa
info@prezart.pl
+48 508 943 051

GRUPA IT SCHOOL

Obserwuj Prezart

Newsletter

Tak, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przesyłania newslettera na wskazany przeze mnie adres e-mail. Zostałem/am poinformowany/na, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Potwierdzam też, że zapoznałem się z zasadami przetwarzania moich danych określonymi w Polityce Prywatności.LINK

Administratorem danych osobowych jest PrezART Kamil Kozieł z siedzibą pod adresem Piątkowska 163, 60-650 Poznań, e-mail: info@prezart.pl. Więcej informacji w Polityce PrywatnościLINK.

Prezart wspierają:    Alchemia Prezentacji | Kreatik