Alchemia Prezentacji - logo

Usługi


Prezentacje

Szkolenia

Oprawa wydarzeń

Art Kreacja

Przygotowanie prelegentów do konferencji

Pomożemy Ci podnieść jakość wystąpień na konferencjach, które organizujesz. Zajmiemy się warstwą merytoryczną i wizualną każdego wystąpienia lub poświęcimy czas wybranym prelegentom.

Wystąpienia eksperckie

Organizujemy wystąpienia i wykłady eksperckie z zakresu sztuki prezentacji, warsztatu aktorskiego oraz wizualizacji. Nasi mówcy posiadają wieloletnie doświadczenie zarówno w kwestii uprawianych przez nich dziedzin jak i wystąpień publicznych. Nasze wystąpienia to  wiedza ekspercka w pigułce podana w interesujący i angażujący publiczność sposób. Wykłady eksperckie sprawdzą się na wyjazdach i eventach firmowych, jako część większego projektu lub niezależne wydarzenie.

Zobacz wystąpienie Kamila Kozieła na TEDx Toruń (KLIK).

Gdzie to działa?

  • Konferencje
  • Wyjazdy integracyjne
  • Benefisy
  • Annual meetingi

Kto zadba o Waszą imprezę?

Kontakt
prezART

al. KEN 93
02-777 Warszawa
info@prezart.pl
+48 508 943 051

GRUPA IT SCHOOL

Obserwuj Prezart

Newsletter

Tak, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przesyłania newslettera na wskazany przeze mnie adres e-mail. Zostałem/am poinformowany/na, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Potwierdzam też, że zapoznałem się z zasadami przetwarzania moich danych określonymi w Polityce Prywatności.LINK

Administratorem danych osobowych jest PrezART Kamil Kozieł z siedzibą pod adresem Piątkowska 163, 60-650 Poznań, e-mail: info@prezart.pl. Więcej informacji w Polityce PrywatnościLINK.

Prezart wspierają:    Alchemia Prezentacji | Kreatik