Alchemia Prezentacji - logo

Usługi


Prezentacje

Szkolenia

Oprawa wydarzeń

Art Kreacja

Design & Ghostwriting & Trening   

Kiedy dostaniesz już od nas scenariusz wystąpienia i porządne slajdy, możesz sobie przypomnieć, że przecież nigdy wcześniej nie występowałeś publicznie. A właściwie występowałeś, ale to było w 6. klasie podstawówki i na końcu zemdlałeś. Wtedy pojawiamy się my z naszymi ekspertami od wystąpień publicznych, którzy przygotują Cię do Twojej prezentacji. Pomożemy Ci opanować stres, podpowiemy, jak dotrzeć do publiczności, popracujemy nad mową ciała i głosem. Będziesz wykończony, ale zadowolony.

Gdzie to działa?

  • Konferencje
  • Przemówienia
  • Prezentacje
    wewnętrzne

Jak to działa?

Po przygotowaniu slajdów i scenariusza wystąpienia przygotowujemy prelegenta do wygłoszenia.

Ile to kosztuje? To zależy od objętości materiału, stopnia skomplikowania zagadnień, wybranego stylu i kilku innych czynników. Przygotujemy dla Ciebie wycenę indywidualną.

Ile to kosztuje?

Od 2500zł netto / dzień pracy zespołu

Dlaczego tyle?

Dostajesz kompleksowy produkt – angażującą, historię, atrakcyjne slajdy i trening pod okiem eksperta. Dzielimy się z Tobą kompleksową wiedzą z bardzo wielu dziedzin, a to po prostu musi kosztować.

Kontakt
prezART

al. KEN 93
02-777 Warszawa
info@prezart.pl
+48 508 943 051

GRUPA IT SCHOOL

Obserwuj Prezart

Newsletter

Tak, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przesyłania newslettera na wskazany przeze mnie adres e-mail. Zostałem/am poinformowany/na, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Potwierdzam też, że zapoznałem się z zasadami przetwarzania moich danych określonymi w Polityce Prywatności.LINK

Administratorem danych osobowych jest PrezART Kamil Kozieł z siedzibą pod adresem Piątkowska 163, 60-650 Poznań, e-mail: info@prezart.pl. Więcej informacji w Polityce PrywatnościLINK.

Prezart wspierają:    Alchemia Prezentacji | Kreatik