Alchemia Prezentacji - logo

Usługi


Prezentacje

Szkolenia

Oprawa wydarzeń

Art Kreacja

Design & Ghostwriting   

Tworzymy Twoją prezentację od A do Z. Spotykamy się i ustalamy cel wystąpienia, a następnie otrzymujemy od Ciebie wszystkie dane, których chcesz zawrzeć w wystąpieniu. W czasie, kiedy Ty zajmujesz się swoimi obowiązkami, my opracowujemy historię, przekaz, wplatamy w wystąpienie humor i momenty refleksji. Na podstawie powstałego scenariusza wystąpienia tworzymy storyboarda i wreszcie atrakcyjne wizualnie oraz przejrzyste slajdy i taką paczkę przesyłamy do Ciebie. A na końcu przybijamy sobie piątkę.

Gdzie to działa?

  • Konferencje
  • Prezentacje
    wewnętrzne
  • Przemówienia

Jak to działa?

Na podstawie materiałów otrzymanych od Klienta przygotowujemy scenariusz prezentacji oraz atrakcyjne wizualnie i poprawne metodycznie slajdy.

Ile to kosztuje? To zależy od objętości materiału, stopnia skomplikowania zagadnień, wybranego stylu i kilku innych czynników. Przygotujemy dla Ciebie wycenę indywidualną.

Ile to kosztuje?

Od 2000zł netto / dzień pracy zespołu

Dlaczego tyle?

Ludzie w to nie wierzą, ale dobra historia obroni się nawet ze słabymi slajdami. Za to ładny slajd na chwilę oderwie uwagę od braku historii… ale czy nie lepiej mieć rybki i akwarium? Projektujemy prezentację na podstawie scenariusza i synchronizujemy jedno z drugim. Tak jest po prostu lepiej.

Kontakt
prezART

al. KEN 93
02-777 Warszawa
info@prezart.pl
+48 508 943 051

GRUPA IT SCHOOL

Obserwuj Prezart

Newsletter

Tak, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przesyłania newslettera na wskazany przeze mnie adres e-mail. Zostałem/am poinformowany/na, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Potwierdzam też, że zapoznałem się z zasadami przetwarzania moich danych określonymi w Polityce Prywatności.LINK

Administratorem danych osobowych jest PrezART Kamil Kozieł z siedzibą pod adresem Piątkowska 163, 60-650 Poznań, e-mail: info@prezart.pl. Więcej informacji w Polityce PrywatnościLINK.

Prezart wspierają:    Alchemia Prezentacji | Kreatik