Alchemia Prezentacji - logo

Usługi


Prezentacje

Szkolenia

Oprawa wydarzeń

Art Kreacja

Design slajdów   

Jeśli masz opracowane materiały, ale czujesz, że daleko im do prezentacji, które widziałeś na SlideShare albo nawet u kolegów z biura – prześlij nam wszystkie niezbędne dane, a my przygotujemy dla Ciebie atrakcyjne wizualnie i zapadające w pamięć grafiki. Zamieniamy listy punktowane, nieczytelne wykresy i slajdy przeładowane tekstem na przejrzystą prezentację wykonaną zgodnie ze sztuką. Korzystamy z usług grafików, rysowników i designerów slajdów.

Gdzie to działa?

  • Prezentacje
    wewnętrzne
  • Zebrania
  • Slideshare
  • Konferencje
  • Prezentacje produktowe

Jak to działa?

Po otrzymaniu od Klienta gotowych materiałów w postaci pisemnej(historii) lub slajdów przygotowujemy czytelną i atrakcyjną wizualnie prezentację.

Ile to kosztuje? To zależy od objętości materiału, stopnia skomplikowania zagadnień, wybranego stylu i kilku innych czynników. Przygotujemy dla Ciebie wycenę indywidualną.

Ile to kosztuje?

Od 1000zł netto / dzień pracy

Dlaczego tyle?

Nie wyceniamy pracy per slajd, ponieważ znamy się na tym, co robimy. Wiemy, że praca przy niektórych slajdach zajmuje pół godzinny, a przy innych – cały dzień. Przygotowujemy grafiki, które wspomagają prelegenta, a nie mu przeszkadzają. Nasze slajdy są nie tylko ładne – są przede wszystkim skuteczne.

Kontakt
prezART

al. KEN 93
02-777 Warszawa
info@prezart.pl
+48 508 943 051

GRUPA IT SCHOOL

Obserwuj Prezart

Newsletter

Tak, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przesyłania newslettera na wskazany przeze mnie adres e-mail. Zostałem/am poinformowany/na, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Potwierdzam też, że zapoznałem się z zasadami przetwarzania moich danych określonymi w Polityce Prywatności.LINK

Administratorem danych osobowych jest PrezART Kamil Kozieł z siedzibą pod adresem Piątkowska 163, 60-650 Poznań, e-mail: info@prezart.pl. Więcej informacji w Polityce PrywatnościLINK.

Prezart wspierają:    Alchemia Prezentacji | Kreatik