Alchemia Prezentacji - logo

Usługi


Prezentacje

Szkolenia

Oprawa wydarzeń

Art Kreacja

Ghostwriting/Storytelling   

Jeśli nie chcesz, żeby Twoje wystąpienie było kolejnym nudnym wykładem, jakich widziałeś tysiące, musisz ubrać je w odpowiednią historię. Pomożemy Ci przeanalizować fakty i na podstawie głównego celu prezentacji stworzymy materiały, które zaangażują publiczność. Specjalizujemy się w pisaniu wciągających i, co najważniejsze, skutecznych przemówień. Dysponujemy zespołem pisarzy, aktorów, mówców i komików, którzy dotrą z przekazem do każdego audytorium.

Gdzie to działa?

  • Przemówienia
  • Prezentacje
    wewnętrzne
  • Konferencje

Jak to działa?

Na podstawie materiałów otrzymanych od Klienta przygotowujemy scenariusz wystąpienia.

Ile to kosztuje? To zależy od objętości materiału, stopnia skomplikowania zagadnień, wybranego stylu i kilku innych czynników. Przygotujemy dla Ciebie wycenę indywidualną.

Ile to kosztuje?

Od 1000zł netto / dzień pracy

Dlaczego tyle?

Nad Twoją historią pracują nasi pisarze, scenarzyści, komicy i aktorzy. Dysponujemy ekipą, która przemawiała do każdego rodzaju publiczności. Wiemy jak rozbawić, zaciekawić i wzruszyć ludzi. Przygotowujemy wystąpienia, które angażują i wywołują emocje.

Kontakt
prezART

al. KEN 93
02-777 Warszawa
info@prezart.pl
+48 508 943 051

GRUPA IT SCHOOL

Obserwuj Prezart

Newsletter

Tak, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przesyłania newslettera na wskazany przeze mnie adres e-mail. Zostałem/am poinformowany/na, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Potwierdzam też, że zapoznałem się z zasadami przetwarzania moich danych określonymi w Polityce Prywatności.LINK

Administratorem danych osobowych jest PrezART Kamil Kozieł z siedzibą pod adresem Piątkowska 163, 60-650 Poznań, e-mail: info@prezart.pl. Więcej informacji w Polityce PrywatnościLINK.

Prezart wspierają:    Alchemia Prezentacji | Kreatik