Alchemia Prezentacji - logo

Usługi


Prezentacje

Szkolenia

Oprawa wydarzeń

Art Kreacja

Sztuka prezentacji   

Zobacz specjalną ofertę szkolenia na stronie: Szkolenie ze sztuki prezentacji.

Autorski warsztat Kamila Kozieła. Przekonaj klientów do Twojego produktu, zarząd do Twojego pomysłu, a branżową widownię do Ciebie. Kiedy to szkolenie Ci się przyda?

  • Występujesz na branżowych konferencjach i chcesz, aby kultura osobista nie była jedyną rzeczą powstrzymującą Twoich słuchaczy od zanurzenia się w telefonach podczas Twojej prelekcji.
  • Przygotowujesz prezentacje sprzedażowe i marzy Ci się, żeby cena produktu lub usługi nie była jedynym argumentem zachęcającym do kupna.
  • Zajmujesz się trudnymi, np. technicznymi lub analitycznymi tematami, które mogą mieć wpływ na funkcjonowanie całej organizacji, ale jak próbujesz o nich opowiadać na zebraniach, to wiesz, że tego wpływu mieć nie będą.

8 godzin zajęć wypełnionych praktyczną wiedzą. Uczestnicy poznają fundamenty prezentacji poprzez mieszankę teorii, ćwiczeń i analizę najlepszych wystąpień i prezentacji.

Sprawdź nasz ramowy zakres (KLIK).

Zobacz specjalną ofertę szkolenia na stronie: Szkolenie ze sztuki prezentacji.

Z czego składa się dobra prezentacja?

  • Wartość i cel
  • Narracja
  • Warsztat
  • Wizualizacja

Terminy

terminy szkoleń wkrótce

Kontakt
prezART

al. KEN 93
02-777 Warszawa
info@prezart.pl
+48 508 943 051

GRUPA IT SCHOOL

Obserwuj Prezart

Newsletter

Tak, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przesyłania newslettera na wskazany przeze mnie adres e-mail. Zostałem/am poinformowany/na, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Potwierdzam też, że zapoznałem się z zasadami przetwarzania moich danych określonymi w Polityce Prywatności.LINK

Administratorem danych osobowych jest PrezART Kamil Kozieł z siedzibą pod adresem Piątkowska 163, 60-650 Poznań, e-mail: info@prezart.pl. Więcej informacji w Polityce PrywatnościLINK.

Prezart wspierają:    Alchemia Prezentacji | Kreatik